קורסים טכנולוגיים

קורס דיגיטלי מותאם אישית עד הבית

קורס טכנולוגי מותאם אישית עד הבית

TechBuddy שמה לה למטרה - צמצום פערים טכנולוגים, תוך דגש על האוכלוסייה המבוגרת, בעזרת מומחים טכנולוגיים עד הבית. אנו רואים בטכנולוגיה אמצעי להשגת תוצאות עוצמתיות, ולא כמטרה בפני עצמה. המשימה שלנו היא הרבה יותר מאשר ללמד מבוגרים כיצד להשתמש במחשבים. תוכניות הדגל שלנו מאפשרות למבוגרים לקיים חיים מוצלחים, עצמאיים ומחוברים. החל משימוש בטלפונים חכמים, דרך המחשב הפרטי ועד טכנולוגיות ליצירת בית בטוח וחכם.

ב - TechBuddy פיתחנו שיטות הדרכה ייחודיות המבוססות על הדרכות אישיות בבית הלקוח בהתאם לרמה ולצרכי הלקוח לאחריהם הלקוח יוכל להתנהל בצורה עצמאית בעולם הדיגיטלי או הטכנולוגי החדש. ישנם מספר קורסים מובילים אשר מעניקים כלים מעמיקים, כל אחד בתחומו לשיפור חייכם הטכנולוגיים. מוזמנים להיכנס ולהתרשם ואם יש לכם שאלות לפנות אלינו בכל עת.

קורס מחשב מקיף

קורס רשתות חברתיות

קורס סמארטפון מקיף

קורס אופיס

עליס בליטנטל, רמת השרון

למרות שהפתרון היה מסובך וארוך, המומחה לא נכנע, התעקש, עד שהבעיה נפתרה. חרף הבעיות והזמן הארוך - המומחה התעקש ופתר הבעיה. ראוי לכל השבחים.

גרסיה אסולין, אשדוד

אנשים אדיבים נעימים עם מוטיבציה להעניק את המיטב. הקשבה מילוי רצון הלקוח יעילות ואדיבות מי צריך יותר.

דוד וטליה שרביט, ירושלים

אנחנו פשוט מאוד נהנים מתומר המדריך שלנו. מקצוען, בן אדם אדיב ונחמד. ויודע ללמד.

דפנה קמינגר, חדרה

ההורים שלי אומרים כי הבחור היה מקסים, אדיב , מאוד מקצוען, נעים ואפילו עזר לאמא שלי עם המחשב ותאמינו לי שההורים שלי יודעים למה להשוות. תודה רבה.

התקשרו: 073-3966301 או מלאו את הפרטים:

arrow&v
  • White LinkedIn Icon

© 2020 TechBuddy IL | All Rights Reserved.

Spain.png
Round-swedish.png
England.png
83-836455_bc-efferen-1920-e-germany-flag

073-3966301

0