עלינו מי אנחנו

העולם בו אנו חיים משתנה במהירות מול עינינו. המהפכה הטכנולוגית בעיצומה והיא דוחפת לדיגיטליזציה גלובלית. כבר היום פערי הידע הם עצומים ורק ימשיכו לגדול ככל שטכנולוגיות חכמות ימשיכו להתפתח. המספרים מדברים בעד עצמם כאשר הצפי הוא ל– 50 מליארד "מכשירים חכמים" עד 2020. עם ממוצע של עשרה "מכשירים חכמים" למשק בית הצרכנים יחוו קשיים ותסכולים בניהול החיים הדיגיטליים שלהם ובבחירת המוצרים הטכנולוגים הנכונים עבורם.

 

זאת הסיבה שהקמנו את TechBuddy, שירות המעניק מומחה טכנולוגי לפי דרישה בזמן שמתאים לך ובמקום שנוח לך. אנחנו פה בשביל להעניק לצרכן שירות מהיר, איכותי, נוח, כנה ולא תלוי באף גורם חיצוני. זהו סוג חדש של שירות לקוחות שטרם נתקלתם בו, שירות שהוא רק עבורכם בסטנדרט בינלאומי.

אנחנו רוצים לעזור לאנשים ע"י הענקת סיוע טכנולוגי כשהם חווים בעיות וקשיים עם מוצרים טכנולוגיים. אנחנו פה כדי להפוך טכנולוגיה לנגישה קלה וכיפית, לא רק ע"י סיוע טכנולוגי, אלא גם בעזרת השראה והדרכה לפני ואחרי תהליך הרכישה.

 

ב– TechBuddy אנחנו מחברים בין צרכנים שזקוקים להדרכה, הגדרה, סיוע או ייעוץ לבין קהילה של מומחים טכנולוגים (אנחנו קוראים להם באדיז), עובדים עם תשוקה לגאג'דטים וטכנולוגיה ויכולת שירותית גבוהה. המומחים שלנו הם בעלי ידע רחב, יגיעו ללקוחות שלנו בזמן שמתאים להם, ויעזרו להם להפיק את המיטב מהטכנולוגיות הקיימות בשוק. את החיבור אנחנו מייצרים בעזרת טכנולוגיה חדשנית המושתת על האפליקציה או האתר שלנו. כמובן שניתן גם לבצע הזמנה טלפונית.

 

TechBuddy היא חברת השירותים הגדולה באירופה המעניקה שירות למיליוני לקוחות ובעלת קשרים ושותפויות עם חברות תקשורת והקמעונאים הגדולים ביותר ברחבי אירופה.