top of page
office course background.jpg

לבניית תכנית מותאמת אישית  אליכם או לארגון ללא התחייבות

קורס אקסל בהתאמה אישית

הגיע הזמן שלך לשלוט באקסל!

מתחייבים שתשלטו בתוכנת האקסל לאחר הקורס!

הצטרפו לאלפי אנשים, עובדים ומנהלים שהפכו את הידע לאפקטיביות  

TechBuddy ממשיכה להיות כאן עבורכם
 

Israel Community Logo_edited_edited.png
צור קשר

לבחירתכם - איך מתאים לכם ללמוד?

קורס אחד על אחד פרונטלי או מקוון

DSC02066.jpg

הדרכות פרטניות הן ההדרכות האפקטיביות ביותר במיוחד לאור שאלון האפיון שפיתחנו עבורכם. ע"י שאלון האפיון שמתבצע במפגש הראשון נבנית תכנית מותאמת אישית בהתאם לצורך ולרמה שלכם שתתאים כמו כפפה אליכם. הזמינות הגבוהה והדינאמיות של המדריכים מבטיחים שתוכלו ללמוד מתי שאתם פנויים, בהתראה קצרה ובזמינות גבוהה של צוות ההדרכה. הלימודים מתקיימים באופן מקוון או באופן פרונטלי עד אליכם לבית או למשרד.

קורס קבוצתי פרונטלי או מקוון

GettyImages-607477457_edited_edited.jpg

הדרכות הקבוצתיות שלנו הינם כלי יעיל וממוקד לשדרוג הידע של חברי הקבוצה. ניתן להצטרף לקבוצה קיימת או להקים קבוצה משלכם (לדוג' קבוצת עובדים מתוך הארגון שלכם). הלימודים מתקיים באופן מקוון או באופן פרונטלי אצלכם בארגון. מחלקת התוכן וההדרכה שלנו תבנה יחד איתכם תכנית קורס מותאמת עבורכם על מנת שתקבלו מענה מדויק לצרכים שלכם. 

הקורסים שלנו

הדרכות אקסל מתחילים או מתקדמים עבור פיתוח אישי ומקצועי

רוצה לפתח את הידע שלכם באקסל? אתם כבר עובדים על אקסל אבל מרגישים שהקבצים שלכם דורשים רענון ייעול ושדרוג? המומחים שלנו יעלו מולכם ויבנו או ישדרגו עבורכם תהליכים חדשים או קיימים.

טעימות אקסל - סדנאות ממוקדות

סדנאות המורכבות ממפגש ונושא אחד המאפשרות להתמקצע בנושא אחד ספציפי שעולה כצורך אצלכם. סדנאות לדוג' - סדנת  VLOOKUP או סדנת Pivot Table.

הדרכות אקסל מתחילים או מתקדמים עבור שינוי תעסוקתי

מחפשים עבודה וצריכים לשדרג את הידע שלכם באקסל על מנת לעמוד בדרישות התפקיד? היום אקסל הוא חלק אינטגרלי כמעט בכל תפקיד ארגוני. הקורסים שלנו מותאמים עבורכם וע"י תהליך למידה קצר תוכלו להיות מוכנים לתפקיד הבא שלכם.

הדרכות אקסל מתחילים או מתקדמים לארגונים - מנהלים ועובדים

הדרכות אקסל בכל הרמות לארגונים המחפשים לשדרג את רמת הידע של מנהלי הארגון והעובדים. ניתן לתאם הדרכות לקבוצת עובדים או להזמין הדרכות פרטניות למתן מענה נקודתי לעובדים שזקוקים לכך.

מה תלמדו איתנו?

office course background.jpg
 • נוסחאות תנאי (IF)

 • נוסחאות חיפוש (VLOOKUP)

 • טבלאות ציר (Pivot Table)

 • נוסחאות מבוססות טקסט

 • תרשימים וגרפים

 • נוסחאות מתקדמות נוספות

 • ייעול ושדרוג קבצים וטבלאות נוכחיים

 • יסודות האקסל - מבנה התכנה ובניית טבלאות

 • לשונית התצוגה והגדרות השונות

 • קיצורי מקלדת שימושיים בתכנה

 • נוסחאות וחישובים בסיסיים

 • אימות מיון וסינון נתונים

 • עיצוב מותנה

 • קיצורי מקלדת שימושיים באקסל

למעשה כל נושא באקסל ובכל רמה! מותאם אישית עבורכם!

השותפים שלנו

אנחנו מאמינים בעבודה כספק הדרכה שהוא גם שותף לדרך, ולכן נשמח לעמוד לשירותכם כבר בתהליך החשיבה על הפתרון המתאים עבורכם ועבור הארגון, תוך התחשבות בשיקולי זמן, תקציב ומקום. 

באנר שותפים.png
6.png
5.png
office course background.jpg

מי אנחנו?

קוראים לנו TechBuddy והוקמנו במטרה לצמצם פערים טכנולוגיים בעולם של ימינו. אנו רואים בעצמאות דיגיטלית זכות שהיא חובה של כולנו, ולשם כך אנו עובדים עם מאות מומחים טכנולוגיים מקצועיים, בעלי יכולות הדרכה גבוהות, סבלנות, גישה נעימה ופנים מסבירות (תרתי-משמע). המומחים הטכנולוגיים שלנו מתאימים עצמם עבור כל לקוח ויודעים לקחת נושאים טכנולוגיים מורכבים ולפרק אותם לגורמים, ללמד אותם לאט לאט ולהביא לתחושת מסוגלות וביטחון בתחומים טכנולוגיים מגוונים, כל אחד לפי בחירתו.

למה לבחור בנו?

כמו כפפה ליד: כל קורס שאנו בונים מותאם אישית עבור הלקוח, הן מבחינת התכנים והן מבחינת הזמנים. אנו נלמד אתכם את התכנים שאתם רוצים וצריכים, לא פחות וגם לא יותר, זאת לאחר שיחה עמכם וחשיבה שלנו.

01

לשבת או לקחת? אתם יכולים לבחור אם לעבור קורס בסביבת הבית או העבודה, או שנוח לכם יותר להתחבר לקורס אונליין דרך Zoom. כל שתבחרו - לו יהי.

02

לקבל את הטוב ביותר: המומחים הטכנולוגיים שלנו הם הטובים ביותר שתקבלו. ראשית, כי יכולות ההדרכה הגבוהות של כולם הן תנאי הכרחי כדי לעבוד אצלנו, ושנית - למדריכים שלנו יש ידע טכנולוגי אדיר ומקצוענות שיא. רק לאחר שבדקנו את יכולות ההדרכה והידע הטכנולוגי של כל אחד מהם, אנו יכולים לשחרר אותם אליכם עם חותמת של TechBuddy.

03

מתחייבים למחיר הכי אטרקטיבי בשוק ללא תחרות. 

04

אחד על אחד או בקבוצה: ביכולתכם להחליט אם לקבל הדרכה אישית או בקבוצה קטנה ואינטימית, כל אחד לפי שיקוליו והעדפותיו.

05

קבלת תעודת בוגר TechBuddy בסיום הקורס

06

מעל 60,000 לקוחות מרוצים

bottom of page