השותפים שלנו מדווחים:

ערוץ הכנסה נוסף

רמת השירות הגבוהה ש-TechBuddy מעניקה
בבית הלקוח, מגדילה מכירות באופן משמעותי

התייעלות משמעותית במערך השירות של החברה​

שביעות הרצון בקרב הלקוחות שלהם השתפרה משמעותית​

TechBuddy הוא השותף האולטימטיבי לעסק שלכם! אנחנו מאמינים שכל אחד צריך  לעשות את הטוב ביותר בתחומו, זהו אתגר לא פשוט בכלל!

אנחנו מאמינים ששירות מקצועי, מהיר וזול בבית הלקוח שלכם מעמיק את הקשר שלו איתכם, יוצר מחויבות ומבדל את המותג שלכם משאר המתחרים. תתארו לכם לקוח שמספר לסביבתו בהתלהבות על חווית השירות שהוענקה לו. ההשפעה על העסק והמותג שלכם היא עצומה ברגע שהשירות שאתם מעניקים נתפס כמעולה בעיני הלקוחות.

בעולם של בלי סוף אפשרויות, שירות הדרכה וייעוץ ללקוח הם מהגורמים החשובים בהחלטות הרכישה וברצון להתקשר לטווח ארוך. עסקים רבים נופלים בשירות מכיוון שההתמקדות שלהם , בצדק, היא במהות העסק.

לכן הקמנו את TechBuddy – ע"מ להעניק ללקוחות שלכם שירות בסטנדרטים בינלאומים (אנחנו בכל זאת סטארטפ שוודי)  ולשחרר אותכם מכאב הראש האופרטיבי והכלכלי הכרוך במתן שירות מעולה ללקוחות שלכם וכל זה רק ע"י שיתוף פעולה איתנו. כל כך פשוט.

אנחנו מעניקים סיוע, הדרכה וייעוץ בתחומים רבים, ומעניקים ללקוחות של השותפים שלנו עזרה בכל תחום טכנולוגי בו הם מעוניינים. תתארו לכם שהעסק שלכם יידע לתת מענה בכל תחום ולא רק באופן ספציפי למוצר שנרכש ע"י הלקוח. זאת כבר ממש מהפכה!

התקשרו: 073-3966301 או מלאו את הפרטים:

arrow&v
  • White LinkedIn Icon

© 2018 TechBuddy | All Rights Reserved.

Spain.png
Round-swedish.png
England.png
Spain.png
Round-swedish.png
England.png

073-3966301