top of page

הכשרות והדרכות עבור פורשי צה"ל

הדרכות פרטניות וקבוצתיות בעולמות המחשוב והדיגיטל

TechBuddy ממשיכה להיות כאן עבורכם ומציעה -  הנחות מיוחדות לפורשי צה"ל

Israel Community Logo_edited_edited.png

לייעוץ ובניית תכנית למידה מותאמת אישית ללא התחייבות

TechBuddy הינה ספק מורשה של משרד הבטחון וההכשרות מוכרות עבור פורשי צה"ל!

Soldiers in Uniform
לייעוץ ובניית תכנית
?איך זה עובד

הכנה לעולם התעסוקה החדש

קורס מכוון מחפשי עבודה, בהיבט של קריירה שנייה. נשים דגש על הקניית מיומנויות דיגיטל בסיסיות למחפשי שילוב תעסוקתי והקניית מיומנויות שימוש נדרשות להשתלבות תעסוקתית מוצלחת. בכותרות - שימושי מחשב חשובים, עולם האינטרנט, שירותי ענן, ופלטפורמות ללמידה עצמאית!

קורס יסודות הדיגיטל

ה- קורס לחסרי ידע בעולם המחשב או בעלי ידע בסיסי המעוניינים לקבל את כל הכלים הרלוונטיים לעבודה עצמאית ונכונה. הקורס נוגע במערכת ההפעלה של המחשב, עולם האינטרנט, יישומי המחשב (וורד, אקסל ופאוורפוינט), תוכנת זום ועוד!

תוכנות אופיס בהתאמה אישית

image.png

בין אם לצרכי עבודה, פנאי, התנדבות או למידה, תוכנות אופיס הן עולם ומלואו. בקורסי האופיס שלנו ניתן ללמוד כל תוכנת אופיס באופן בסיסי או מתקדם, לשלב בין תוכנות שונות ולהכיר כלים לשימוש יעיל וחכם הן במערכת ההפעלה של Microsoft והן בכל תוכנת אופיס שהיא: אקסל, וורד, פאוור פוינט ועוד.

אקסל מתקדמים

excel-logo-974BFF9CB9-seeklogo.com.png

אז אתם מכירים אקסל, בונים טבלאות, משתמשים בנוסחאות ועדיין מרגישים שיש דברים שהיו יכולים להפוך אותכם לעובדי על? הקורס הזה בשבילכם! נוסחאות מתקדמות, טבלאות ציר (פיבוט), נוסחאות חיפוש VLOOKUP, עיצוב מותנה ועוד!

excel-logo-974BFF9CB9-seeklogo.com.png

אקסל מתחילים

אקסל היא תוכנת MUST לכל מי שעובד היום על מחשב. התוכנה שמאפשרת לנו לנהל נתונים, לבנות טבלאות, לנתח נתונים, לבנות תרשימים ומה לא. בקורס למתחילים נקנה את הבסיס הנכון לעבודה עם אקסל, נסביר על התפריטים השונים, הפונקציות הבסיסיות, עיצוב נתונים ועוד הרבה פונקציות נוספות שיאפשרו לכם לעבוד באופן עצמאי על התוכנה.

האימפריה של גוגל לשירותך

7611770.png

בקורס זה נעשה סדר אחת ולתמיד באפליקציות גוגל שכולם משתמשים בהן.
נתחיל להבין מהם בכלל שירותי ענן? מה גוגל מציעה לנו והאם זה מספיק בטוח? מהן האפליקציות החשובות של גוגל (דרייב, ג'ימייל, תמונות, יומן, מפות) וכיצד לעשות בכל אחת מהן שימוש נכון, בטוח ונוח?

סדנת AI - בינה מלאכותית

התחום החם והמתפתח של השנה האחרונה- בסדנא נבין על מה כל המהומה! נחשף לתחום ונכיר את יכולות הבינה המלאכותית. נכיר כלי בינה מלאכותית טקסטואלית ו - ויזואלית, נתנסה במערכות השונות וניצור תוכן מרתק. נדבר על שימושי הבינה המלאכותית בעולם התעסוקתי העכשווי ולאן כל זה הולך!

סדנת לינקאדין PRO

לינקאדין - הרשת החברתית הגדולה בעולם בהקשר תעסוקתי. בסדנה שלנו תלמדו להוציא את המקסימום מלינקאדין. בין תכני הסדנא - היכרות עם האפליקציה, יצירת/שדרוג פרופיל אישי, נטוורקינג, חיפוש עבודה והגשת קו"ח, הקניית מיומנויות לשיפור המעורבות ברחבי הרשת

כלים דיגיטליים לפיתוח ועיצוב תוכן

Canva-Icon-Logo-Small.png

ללמוד להיות מעצב בסדנא חוויתית של 12 שעות! בסדנא נכיר כלים דיגיטליים לפיתוח ועיצוב תוכן - פאוור פוינט, וקאנווה. נבין את ההבדלים בין שתי המערכות ונקנה מיומנויות בסיסיות ומתקדמות ליצירת סוגי תוכן שונים, כולל שימוש בכלי AI השונים. נדבר על עיצוב תוכן בהקשר של עולם התעסוקה המודרני ועוד!

מה לומדים

מה לומדים איתנו

למה כדאי ללמוד איתנו?

בנוחות שלכם

הקורסים מתקיימים פיזית אצלכם בבית, במשרד או מרחוק דרך זום. מבטיחים שגם מרחוק תרגישו שאנחנו ממש לידכם - לבחירתכם.

מרכז הידע של טקבאדי

מאות מדריכים, אלפי שעות הדרכה מוקלטת והכל פתוח עבור התלמידים שלנו - תוכלו ללמוד ולהתפתח באופן עצמאי ע"י תוכן איכותי

קהילת הלומדים

כניסה אקסקלוסיבית לקבוצת הלומדים שלנו של בוגרי הקורסים. המקום בו אפשר להמשיך לשאול שאלות ולהנות מתוכן חדש גם לאחר סיום הקורס.

כמו כפפה ליד

הקורסים מותאמים אישית לרמתכם ולבקשתכם. אנחנו נלמד אתכם בדיוק מה שאתם צריכים ע"י סילבוס שיבנה במיוחד עבורכם אחרי אפיון משותף עם המדריך.

אחד על אחד או בקבוצה

הדרכה אישית, רק אתם והמדריך, או הדרכה בקבוצה קטנה ואינטימית שהחלטתם לפתוח אצלכם בסלון או אצל אחד החברים? כל אחד לפי שיקוליו והעדפותיו

הקלטת השיעורים

כל ההדרכות שלנו מוקלטות כך שתמיד תוכלו לחזור אחורה, לרענן את הזיכרון ולצפות שוב באיזה נושא שתרצו - כך שהקורס נשאר איתכם לכל החיים!

המדריכים שלנו

המומחים שלנו הם מדריכים בעלי ידע מקצועי רחב, סבלנות ויכולות הדרכה נדירות. כל אחד הוא בעל ידע טכנולוגי עשיר לצד ידע בהדרכת מבוגרים, סבלנות אין קץ ותמיד בחיוך.

שירות ותמיכה טלפונית

אנו עומדים פה לשירותכם, 5 ימים בשבוע, בכל שאלה ובעיה המתועררת במהלך הקורס - יש לכם תמיד לאן לפנות. 

מחיר העצמאות

מתחייבים למחיר הכי אטרקטיבי בשוק ללא תחרות. 

?למה כדאי ללמוד איתנו

למה לבחור ב - TechBuddy ?

5fd0df2df9b19b8b9fea0559_map_new-02-p-50

TechBuddy היא הפלטפורמה המובילה ללמידה טכנולוגית באירופה

TechBuddy הוקמה ב-2016 בשטוקהולם, שוודיה, במטרה לאפשר לטכנולוגיה להיות נגישה עבור כולם. כיום אנו פעילים בארבע מדינות - שוודיה, ספרד, גרמניה וישראל. יש לנו כבר מעל 60,000 לקוחות!

תוכניות הדגל שלנו מאפשרות לכל מי שבוחר בנו לחיות חיים עצמאיים גם במרחב הדיגיטלי. מעבר להקניית אוריינות דיגיטלית כמטרה, אנו רואים בכך אמצעי לעצמאות וניתוק התלות של האדם נעדר האוריינות באחר. כל שירות שלנו שואף לעודד את תחושת המסוגלות בעולם המודרני ולהוכיח חד משמעית ש"כל אחד יכול" היא לא רק סיסמה.

?TechBuddy- למה לבחור ב

מעל 60,000 לקוחות מרוצים

לקוחות מרוצים
שאלות תשובות
bottom of page