נטפליקס - מדריך הכרות

הרבה שואלים אותנו מה זה נטפליקס ומה עושים עם זה. לא היינו יכולים להשאיר אתכם בלי תשובות והכנו סקירה בסיסית על מה זה נטפליקס ולמה זה טוב לכם. התשובות בפנים.

אז מה זה נטפליקס ואיך מתחברים?

נטפליקס הוא שירות VOD (וידאו ע"פ דרישה) בתשלום אשר מתבסס על רשת האינטרנט הביתית או הסלולרית. הרעיון די פשוט: מורידים אפליקציה של נטפליקס לטלוויזיה החכמה, לסטרימר או לסמארטפון ונרשמים לשירות שהוא בעצם שירות סטרימינג כמו יוטיוב המציע מגוון רחב של תכנים זוכי פרסים – תכניות טלוויזיה, סרטים, תכניות ילדים, סרטי תעודה ועוד.


מה מיוחד בנטפליקס?

ראשית, אפשר לצפות מכל מקום, בכל זמן, באינספור מכשירים. כניסה לחשבון שלך ב-Netflix תאפשר לך לצפות בתכנים מכל מקום ובכל זמן – במחשב האישי , או בכל מכשיר המחובר לאינטרנט שתומך באפליקציית Netflix, כולל טלוויזיות חכמות, טלפונים חכמים, טאבלטים, סטרימרים וקונסולות משחקים.

חוץ מזה נטפליקס משקיעה סכומי עתק בתוכן חדש ומקורי וכיום היא יצרנית התוכן הגדולה בעולם, כך שלא משנה במה אתם אוהבים לצפות, כנראה שתמצאו את זה בנטפליקס.

אחת הסיבות להצלחה המסחררת של נטפליקס בארצות הברית נעוצה באלגוריתם של המערכת שלומד את הרגלי הצפייה של המשתמשים. לאחר שנרשמתם, המערכת תלמד אתכם והשירות ינסה לכוון את התוכן שמוצע לכם על פי העדפותיכם.


יש תקופת ניסיון?

אפשר לנסות את נטפליקס למשך 30 יום! (כדי לקבל את תקופת הניסיון יש להכניס את פרטי התשלום שלכם). אם תקופת הניסיון ב-Netflix עונה על הציפיות שלכם, אין צורך לבצע אף פעולה – המינוי יימשך באופן אוטומטי וימשיך את התחברות לנטפליקס כל עוד לא יבוטל על ידכם. אפשר לבטל בכל שלב במהלך תקופת הניסיון, ללא חיוב. מקבלים תזכורת שלושה ימים לפני תום תקופת הניסיון. הסכם ההתקשרות פשוט למדי, אין דמי ביטול ואין התחייבות.


מהם מסלולי נטפליקס ?

כאשר מבצעים התחברות לנטפליקס יש לבחור באחד מבין שלושה מסלולים שההבדל ביניהם הוא במספר המכשירים בהם ניתן לצפות במקביל ובאיכות הצפיה. התוכן זהה בכל המסלולים.

חבילה בסיסית תעלה לכם 32.90 ₪ בחודש, תתאפשר צפייה במכשיר אחד באיכות SD (צפיה באיכות רגילה – לא HD)חבילה סטנדרטית תעלה לכם 46.90 ₪ בחודש, תתאפשר צפייה בשני מכשירים במקביל באיכות HDחבילת פרימיום תעלה לכם 60.90 ₪ בחודש, תתאפשר צפייה בארבעה מכשירים במקביל באיכות 4Kאנחנו ממליצים על החבילה הסטנדרטית!


כמו כן תמצאו תכנים רבים תחת קטגורית נוספות כמו אימה, קומדיות, אנימציה, דרמה, סיטקום, ילדים, מתח, פעולה והרפתקאות, מדע בדיוני ופנטזיה – בקיצור, תוכן בלתי נדלה. אפשר לצפות ללא הגבלה בסרטים ובתוכניות טלוויזיה בטלפון, בטאבלט, במחשב הנייד ובטלוויזיה – ללא תשלום נוסף וכל זאת ללא פרסומות.

איך לצפות בנטפליקס דרך הטלוויזיה?


אם אתם רוצים לראות נטפליקס על הטלוויזיה שלכם בבית קודם, כל ודאו שיש לכם טלוויזיה חכמה עם האפליקציה של נטפליקס מותקנת. מרבית הטלוויזיות החכמות החדשות מגיעות עם האפליקציה. הפעילו אותה באמצעות השלט ועקבו אחר הוראות ההתחברות. אם משום מה אין לכם את האפליקציה, אפשר לחבר את המחשב הנייד לטלוויזיה ולצפות בנטפליקס באמצעות הדפדפן. אפשרות נוספת ופופולרית היא צפייה באמצעות סטרימר שיש בו את האפליקציה. ניתן לרכוש סטרימר עצמאית.

אם אתם מנויים פרטנר TV, סלקום TV או STINGTV אז החברות מספקות סטרימר תומך.


סיכום

בסוף היום, נטפליקס הוא שירות שעיקר תהילתו בכך שהוא מציע אלטרנטיבה לשירותי התוכן הטלוויזיוני המסורתיים בישראל. אם אתם מעוניינים להחשף לתוכן חדש ואיכותי ולצפות בו מכל מקום וזמן בצורה נוחה ואינטואיטיבית, נטפליקס יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם. ב - TechBuddy אנחנו מעבירים הדרכות על נטפליקס כולל התקנה והגדרה של המערכת כדי שתוכלו להנות מהתכנים החדשים!

591 צפיות