קורסים טכנולוגיים בשיטה חדשנית - מדריך פרטי ותכנית מותאמת אישית

לאור המצב, הצריכה הטכנולוגית שלנו בבית עלתה משמעותית החל מהגיל השלישי שזקוק לסיוע יותר מתמיד, לכל מי שהעביר את המשרד לבית ועד הורים לילדים שמחפשים פתרונות ללמידה ולהעברת הזמן.

לכן ב - TechBuddy פיתחנו שיטות הדרכה ייחודיות המבוססות על הדרכות אישיות, בהתאם לרמה ולצרכי הלקוח לאחריהם הלקוח יוכל להתנהל בצורה עצמאית בעולם הדיגיטלי או הטכנולוגי החדש.

ההדרכות מתבצעות אצלכם בבית/במשרד או מרחוק ע"י שימוש באמצעים טכנולוגיים המאפשרים ללקוח הרגשה שאנחנו ממש לידו.

TechBuddy שמה לה למטרה - צמצום פערים טכנולוגים, תוך דגש על האוכלוסייה המבוגרת, בעזרת מומחים טכנולוגיים. אנו רואים בטכנולוגיה אמצעי להשגת תוצאות עוצמתיות, ולא כמטרה בפני עצמה. המשימה שלנו היא הרבה יותר מאשר ללמד מבוגרים כיצד להשתמש במחשבים. תכניות הדגל שלנו מאפשרות למבוגרים לקיים חיים מוצלחים, עצמאיים ומחוברים. החל משימוש בטלפונים חכמים, דרך המחשב הפרטי ועד טכנולוגיות ליצירת בית בטוח וחכם.

מוזמנים ללחוץ על הקורסים השונים ולהתרשם

קורס אוריינטציה טכנולוגית מקיף

כל מקום שאנו מסתכלים הקדמה והטכנולוגיה מקיפה אותנו. בקורס זה נלמד אתכם על המחשב, הסמארטפון, החיבור ביניהם, פרטיות באינטרנט, תכנות ואפליקציות רלוונטיות, שירותים דיגיטליים, כלים להקלת היום יום שלנו ועד הרבה כלים מרתקים.

הדרכות נקודתיות למשבר הקורונה

אנו יודעים שהמשבר הנוכחי הגדיל משמעותית את הצורך בשימוש בטכנולוגיה. בהדרכות נקודתיות נסייע לכם במגוון תחומים החל מחיבור לזום עד לביצוע פעולות בחשבון הבנק שלכם.

קורס הכרת המחשב / מחשבים למתקדמים

קורס מחשבים מותאם אישית לצרכים ולרמה שלכם. לסילבוס לחצו כאן

קורסי אופיס

קורסי אופיס משולבים או על תוכנות ספציפיות כגון אקסל, וורד, פאוור פוינט ואאוטלוק. לסילבוס לחצו כאן

קורס רשתות חברתיות

העולם המודרני מייצר סוגים חדשים של קהילות, חיבורים דיגיטליים בין אנשים שונים בעלי תחומי עניין וצרכים דומים. בקורס זה נלמד על הפייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ועוד. לסילבוס לחצו כאן

קורס הכרת הסמארטפון/ סמארטפון למתקדמים

בקורס זה נרכוש כלים אשר יעניקו לתלמיד/ה את היכולת להשתמש בסמארטפון בצורה עצמאית, תוך הכרה מקיפה של כל הפונקציות השונות במכשיר אשר נועדו להקל את הבירוקרטיה והבדידות. לסילבוס לחצו כאן

סרטון על שיטת הלימוד שלנו

חלק מהנושאים שניתן ללמוד איתנו

חיפוש נכון בגוגל

עולם האינטרנט

שירותי ענן וגיבוי תמונות 

עריכת תמונות

הכרת המחשב

פייסבוק ורשתות חברתיות

 הכרת הסמארטפון 

שירותים דיגיטליים 

עיריות, ביטוח לאומי, בנקים, קופ"ח ועוד

שימוש בדואר אלקטרוני

אפליקציות

זום, ווטסצאפ, יוטיוב, וויז, מובאיט ועוד

 רכישות באינטרנט 

תוכנות אופיס

התלמידים שלנו מספרים

מעל 60,000 לקוחות מרוצים